Colectia de poze luvanime.3xforum.ro
Total 2261 poze.

InapoiInainte

 
nagihiko arata kawaii si k fata si k baiat ^^ fujisaki nadeshikoNagihiko arata kawaii si k fata si k baiat ^^
06.09.200917.5KB
poza nr 3 satsuki kitaojipoza nr 3
17.01.201026.6KB
12 zoey hanson12
24.12.20088.2KB
:dinti: sam:dinti:
29.07.200820.3KB

 
poza 3 sakurapoza 3
06.08.20095KB
nr 3 sasukenr 3
07.03.20092.8KB
nr 17 creatile mele^^nr 17
14.03.20093.7KB
frumusica :razz: kagomeFRUMUSICA :razz:
27.10.200850KB

 
sakura  :nebun:  e superba:x :rotfl: cosplay^^Sakura :nebun: e superba:X :rotfl:
22.07.200920.9KB
mai mai hiar ca sti sa desenezi si sincera sa fiu mie imi plac ff mult ai talent :zzz:  :)  :)  :)mai mai hiar ca sti sa desenezi si sincera sa fiu mie imi plac ff mult ai talent :zzz: :) :) :) :D :nod: ce imi place la nebunie e ca il poti desena pe sasuke si ca ii poti face ochii lui enma ai :D continua tot asa
30.07.200854.9KB
am gasit  de vanzare un evantai ka al ei.....si era tot asa de obicei aceste evantaie se pun peam gasit de vanzare un evantai ka al ei.....si era tot asa de mare.....de obicei aceste evantaie se pun pe perete
03.09.20082.7KB
poza 11 anime girlpoza 11
30.07.200842.2KB

 
17 luchia17
24.12.20082.7KB
nr 4 anime girlnr 4
15.03.200931.5KB
cine le-a desenat are talent nu gluma si sunt frumoase :d  :d  :d  :d  :d  :d  :d  :d  :d va anuntcine le-a desenat are talent nu gluma si sunt frumoase :D :D :D :D :D :D :D :D :D
23.07.201010.2KB
konan konankonan
22.12.200921.4KB

 
cea de mai sus este mama lui ayrin 
iar cea din acest post este ayrin(asa era imbracata si la iluziicea de mai sus este mama lui Ayrin iar cea din acest post este Ayrin(asa era imbracata si la deschidere)
12.09.200825.3KB
you got so hyper and loves yuki like no to sing too. :x:x which character are you?You got shuichi!!Hes so hyper and loves yuki like no other!loves to sing too.
30.01.201013.9KB
ino: cosplay^^Ino:
25.02.201030.2KB
doamne ce ochisori ;)) shuichidoamne ce ochisori ;))
27.07.20104.9KB

 
e mai bine cu  dialog  :zzz: ...astept next+ul te rog  :nebun:  :nebun: secretul intunecat al ofpfff...lasa e mai bine cu dialog :zzz: ...astept next+ul te rog :nebun: :nebun:
20.09.200938.6KB
7 pareri si poze...7
27.06.20094KB
3 anime girl3
26.06.200944.7KB
2 team 72
12.09.200936.1KB

 
12...asta chiar imi place! :nod: anime girl12...Asta chiar imi place! :nod:
07.12.200928.3KB
zero kiryuu alege un personaj animeZero Kiryuu
07.02.201022.2KB
mai repede sa o continui si pe parakissFFFFFFFFFFFAAAAAAAAA!!!!!!scrie mai repede continuarea...si sa o continui si pe parakiss
23.10.200838.1KB
aici vetzi gasi desenele avetzi de ce rade cand suntetzi suparatzi :d  =d  :rotfl: desenele meleaici vetzi gasi desenele mele............sa avetzi de ce rade cand suntetzi suparatzi :D =D :rotfl:
05.08.200831.8KB

 
super ficu :nebun:  ideea e geniala cu sora geamana, sa pui cat mai repede nextu care e adevarulsuper ficu :nebun: ideea e geniala cu sora geamana, sa pui cat mai repede nextu
14.03.201040.2KB
nr 6 alfonsonr 6
29.06.200924.5KB
:rusine: eclair:rusine:
21.07.200841.2KB
nu a vrut poza :zzz: sakuranu a vrut poza :zzz:
12.09.200938.7KB

 
16 team 716
09.08.201035.1KB
ichigo zoey hansonichigo
07.08.200840.1KB
asta ii pisi mea,o cheama kitty si ii foarte jucausaasta ii pisi mea,o cheama Kitty si ii foarte jucausa
01.08.200832.8KB
sa nu gasim noi ca dastia din anime nici daca am fi ultimele de pe planeta :| yukisa recunoastem nu gasim noi ca dastia din anime nici daca am fi ultimele de pe planeta :|
27.07.201019KB

 
13...si asta-i dragutza! :limba: anime girl13...Si asta-i dragutza! :limba:
07.12.200954.3KB
nr 3 maitenr 3
29.06.200917.1KB
si al meu  :nebun: light/kirasi al meu :nebun:
31.07.200816.4KB
da..e simpatik ^^ hieida..e simpatik ^^
11.09.200914.6KB
InapoiInainte