luvanime4ever.3xforum.ro
Un site dedicat tuturor iubitorilor de animeuri
Lista Forumurilor Pe Tematici
luvanime4ever.3xforum.ro | Inregistrare | Login

POZE LUVANIME4EVER.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea_K
Femeie
25 ani
Caras Severin
cauta Barbat
30 - 49 ani
luvanime4ever.3xforum.ro / .::Sugestii::. / Sugestiile voastre Moderat de ^^Chevalierre*Girl^^
Autor
Mesaj Pagini: 1
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
deca aveti sami sugerati cv...dak lipseste cv de pe forum, dak nu e bn cv....dak nu va place cv....
sugestiile sunt bine venite:*:*:*:*


_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
Bella
Membru

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 68
pai mie imi place tot si cred ca e sooper reusit

sugestiile voastre pai mie imi place tot cred sooper reusit

54.9KB


_______________________________________




"You are my life now"

pus acum 17 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
chiar?? ms mult:*:*:*:* esty o dulce:*:*:* dar sa stii k nu ma supar deloc dak imi spui ce nu este in regula:*:*:* sau daka lipseste cv:*:*:*

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
ruxzy_love
I'm good

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 111
soooper forum.......nush dak poti face asta dar ma gandeam sa avvem fiecare camera noastre....unde sa avem discutii .....dar e dragtz si asa        

_______________________________________
FiRe PoWeR

pus acum 17 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
dragutza idee:X am sa incerc sa o pun in aplicare:X dar...ce fel de camere? am vazut deferite camere pe diferite site-uri...unele din anime....altele din filme, muzica...

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
ruxzy_love
I'm good

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 111
pai acesta este un forum anime.....asa ca ma gandeam in camere sa fim un personaj anime......nush....  

_______________________________________
FiRe PoWeR

pus acum 17 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
oky...o sa ma gandesc la ideea ta:*:*:* chiar imi place....o sa vb si cu ceilalti useri...: si sa vedem ce parere au...si ce personaj vor sa fie

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
Sone Anna
Membru

Din: kr@kl
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 52
poi mie imi place forumul asa cum e :P
si  e dragutza ideea lu' ruxzy_love  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Rika-Chan
Anime Baby

Din: *x*x*x*x*
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
si super dar iar trebui un aspect 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
shadow_girl
Anime Baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 42
pai...este dragutza ideea...dar atunci daca ne facem camere...ma gandeam sa facem un rpg mai complet...    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ruxzy_love
I'm good

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 111
da......si putem da petreceri.......putem da teste de fani .....sorry ...iar ma apuca ideile  

_______________________________________
FiRe PoWeR

pus acum 17 ani
   
shadow_girl
Anime Baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 42
Etoo...ce spui sefa?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
SoRa_NaEgInO^^
Avansat

Din: BuCuR3$7!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 319
e supeeeer ok,sysule!!!!!!!!!!!!  

_______________________________________
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Esti Totul Pentru Mine,Chiar Si Dupa Atata Timp...:-<

~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Inka Zambesc Cand Iti Vad Fata,Inca Rad Amintindu`mi Tot Felu` De Lucruri Ce Au Legatura Cu Tine:o3

~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Inca Ma Dor Atingerile Tale,Si Vorbele Tale Inca Ma Fac Sa Rosesc.:-s

~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Nu Voi Inceta Sa Te Iubesc.:o3

~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Dar Voi Lasa Libera Calea Ta Spre Fericire...Ca Sa Vezi Ce Insemni Pentru Mine.

~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: TE IUBESC!:X

pus acum 17 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
ms sysuleee:X:X:X t besk:X:X:X      

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
nyumi
Anime Baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 23
pai totul e perfect...eu spun ca nu trebuie schimbat nimic deocamdata....ori cum din cand in cand trebuie ori ce forum sa fie putin retusat

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
ihihi am mai "renovat" putin e mai bne asa nyumi? si restul... va place?:X

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 17 ani
   
Raluky_Dark
Anime Baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 10
hey! ai uitat de evanescence  ! atat vreau sa spun...in rest forumul e superb 

pus acum 17 ani
   
<Hwa*Bell>
Avansat

Din: pe aici
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 230
adauga si anime-ul Higurashi te rog,ca ma ocup yo de el.

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata, l'am adaugat ^^

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
anna-chan
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 62
ai putea face alegeri pentru moderatori, cred ca asta ar putea ajuta la o mai buna functionare a forumului.

Modificat de anna-chan (acum 16 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
buna ideea

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
poti adauga si soul eater la animeuri? ma ocup eu de el.

Modificat de sweet_lory (acum 16 ani)


_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata ^^

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
ei bine eu doar i-am banat pe uni dintre ei, sa imi spui daca vrei sa ii si sterg. ^_^

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Poi...Eu cred ca este un forum destul de OK.

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Ideea mea e sa faci un "test" si sa mai alegi inca 2-3 moderatori ca forumul sa fie hiper-activ.(Spun asta in modul bun.)

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
Se fac alegeri pentru un nou moderator? Daca da mi-ar face placere sa ajut si eu la selectionari.

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Si as mai avea o idee(nu stiu daca e buna,dar am vazut asta cam la toate forumurile pe care le-am vizitat).Se numeste "Vreau alt username!".Nu cre ca e foarte folositoare dar...ce sa zic!Macar sa-mi spuneti daca am avut o idee buna... Si voi fi cu inima impacata!

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
e un topic de genul acesta pe forum deja

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
SERIOS?Eu nu l-am vazut.Poate sunt eu chioara... Sorry.

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Aha...Am inteles. Si poate ca ati vazut ca eu m-am ocupat de unele topicuri si as vrea sa ma ocup de cele pe care nu am vazut niciun mesaj.Va deranjeaza,adica pot sa ma ocup eu de ele?Plz!

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Multumesc.

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
Ai putea sa adaugi D.N.Angel la animeuri? Ma ocup eu de topicuri 

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata ^-^

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Um... Mana,te-as ruga ca la anime-uri sa bagi "Nodame Cantabile" ca ma ocup eu de el.Plz!!!

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
l'am adaugat

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
Ai putea aduga La corda d'oro la animeuri si Heartsdales la trupe? Ma ocup eu de ele

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
Naraku:*no:*Hana
Avansat

Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
Ms.  

_______________________________________
Love the one you least expect it...



My forum.Please register:

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
poti adauga, te rog, Special A la animeuri? Ma ocup eu de subiecte

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata ^^

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
mersi

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
bh2Se4BV
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 174
ai putea creea un loc  in care sa desenam -_-" scz in ultimul timp am inebunit cu desenatul

sugestiile voastre putea creea loc  care desenam -_-" scz ultimul timp inebunit desenatul

30.8KB


_______________________________________
Viata se poate schimba intr-o clipa
Iar  daca Dumnezeu' nu ne ajuta
Cerem ajutorul cuiva care ne intinde o mana
Dar cand facem un pact cu raul
Trebuie sa ne asteptam la ceva pe masura

pus acum 16 ani
   
anna-chan
Membru

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 62
bh2Se4BV, se poate desena la fan art si din cate am vazut ti-ai deschis un topic acolo. Revenind la sugestii, nu am niciunele fiinda forumul e foarte Ok, imi plac mult imbunatatirile aduse si noul banner e foarte frumos, o reclama buna pt forum   

Modificat de anna-chan (acum 16 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
pai....ti-as sugera sa schimbi tema forumului

_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
am adaugat cantareata si anime'ul : )

hey, daca mai ai idei spune'le si voi vedea ce pot face ^-^ (stai calma ca nu devii enervanta :3 )

kissu :*


_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
Mersi mult.
Imi cer scuze da no sa pot pune topicurile imediat pentru ca nu mai imi merge internetu. Trebuie sa mi-l schimb. Nu te ingrijora, o sa postez imediat ce pot, n-o sa  renunt la el.
Mersi pt intelegere(daca aveti)


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
stai linistita, le poti pune cand vrei : )

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
falling_stars
Anime Baby

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
merci mult(e ciudat ca spun asta da chiar acum ma uit la el)

_______________________________________
I'm still a baby
But don't worry
I'll grow up soon

pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
Poti adauga si Kaze no Stigma la anime-uri te rog?

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>

Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
gata ^^

_______________________________________
Blog'ul meu.

 
 


pus acum 16 ani
   
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator

Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
A, si daca o poti adauga si pe BoA la artisti te rog^^.

_______________________________________
Protecting the Earth


Online only on weekends :P


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
as ave eu o sugestie sa pui pozele al toate mai mici asea vea avea un aspect mai curat si mai frumos si sa pui o alta tema sper ca nu va jignit sugestia mea

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 15 ani
   
Rosette
Avansat

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 207
Mie imi place acest forum asa cum e chiar si tema . Sugesti...hm...i don't Know 

_______________________________________
~ paradox ~

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la