luvanime4ever.3xforum.ro
Un site dedicat tuturor iubitorilor de animeuri
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
luvanime4ever.3xforum.ro | Inregistrare | Login
POZE LUVANIME4EVER.3XFORUM.RO
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Andreea_K
 | Femeie 25 ani Caras Severin cauta Barbat 30 - 49 ani |
|
Bella
Membru
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 68
|
|
pai mie imi place tot si cred ca e sooper reusit 
54.9KB
_______________________________________


"You are my life now"
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
chiar?? ms mult:*:*:*:* esty o dulce:*:*:* dar sa stii k nu ma supar deloc dak imi spui ce nu este in regula:*:*:* sau daka lipseste cv:*:*:*
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
dragutza idee :X am sa incerc sa o pun in aplicare:X dar...ce fel de camere? am vazut deferite camere pe diferite site-uri...unele din anime....altele din filme, muzica...
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ruxzy_love
I'm good
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 111
|
|
pai acesta este un forum anime.....asa ca ma gandeam in camere sa fim un personaj anime......nush.... 
_______________________________________ FiRe PoWeR
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
oky...o sa ma gandesc la ideea ta:*:*:* chiar imi place....o sa vb si cu ceilalti useri... : si sa vedem ce parere au...si ce personaj vor sa fie
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sone Anna
Membru
 Din: kr@kl
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 52
|
|
poi mie imi place forumul asa cum e :P si e dragutza ideea lu' ruxzy_love 
_______________________________________
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Rika-Chan
Anime Baby
 Din: *x*x*x*x*
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 25
|
|
si super dar iar trebui un aspect 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ruxzy_love
I'm good
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 111
|
|
da......si putem da petreceri.......putem da teste de fani .....sorry ...iar ma apuca ideile 
_______________________________________ FiRe PoWeR
|
|
| pus acum 17 ani |
|
shadow_girl
Anime Baby
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 42
|
|
Etoo...ce spui sefa?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
SoRa_NaEgInO^^
Avansat
 Din: BuCuR3$7!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 319
|
|
e supeeeer ok,sysule!!!!!!!!!!!! 
_______________________________________ ~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Esti Totul Pentru Mine,Chiar Si Dupa Atata Timp...:-<
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Inka Zambesc Cand Iti Vad Fata,Inca Rad Amintindu`mi Tot Felu` De Lucruri Ce Au Legatura Cu Tine:o3
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Inca Ma Dor Atingerile Tale,Si Vorbele Tale Inca Ma Fac Sa Rosesc.:-s
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Nu Voi Inceta Sa Te Iubesc.:o3
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: Dar Voi Lasa Libera Calea Ta Spre Fericire...Ca Sa Vezi Ce Insemni Pentru Mine.
~[:*]~YoU`♥`aŽ3`♥`My`♥`LyF3`♥`NoW~[:*]~: TE IUBESC!:X
|
|
| pus acum 17 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
ms sysuleee:X:X:X t besk:X:X:X 
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
nyumi
Anime Baby
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 23
|
|
pai totul e perfect...eu spun ca nu trebuie schimbat nimic deocamdata....ori cum din cand in cand trebuie ori ce forum sa fie putin retusat
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Raluky_Dark
Anime Baby
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 10
|
|
hey! ai uitat de evanescence ! atat vreau sa spun...in rest forumul e superb 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
<Hwa*Bell>
Avansat
 Din: pe aici
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 230
|
|
adauga si anime-ul Higurashi te rog,ca ma ocup yo de el.
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata, l'am adaugat ^^
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
anna-chan
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 62
|
|
ai putea face alegeri pentru moderatori, cred ca asta ar putea ajuta la o mai buna functionare a forumului.
Modificat de anna-chan (acum 16 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat
 Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
|
|
buna ideea
_______________________________________
 Stelele ma cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
poti adauga si soul eater la animeuri? ma ocup eu de el.
Modificat de sweet_lory (acum 16 ani)
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata ^^
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
ei bine eu doar i-am banat pe uni dintre ei, sa imi spui daca vrei sa ii si sterg. ^_^
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Poi...Eu cred ca este un forum destul de OK. 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Ideea mea e sa faci un "test" si sa mai alegi inca 2-3 moderatori ca forumul sa fie hiper-activ.(Spun asta in modul bun.)
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
Se fac alegeri pentru un nou moderator? Daca da mi-ar face placere sa ajut si eu la selectionari.
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Si as mai avea o idee(nu stiu daca e buna,dar am vazut asta cam la toate forumurile pe care le-am vizitat).Se numeste "Vreau alt username!".Nu cre ca e foarte folositoare dar...ce sa zic!Macar sa-mi spuneti daca am avut o idee buna... Si voi fi cu inima impacata! 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
e un topic de genul acesta pe forum deja
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
SERIOS?Eu nu l-am vazut.Poate sunt eu chioara... Sorry. 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Aha...Am inteles. Si poate ca ati vazut ca eu m-am ocupat de unele topicuri si as vrea sa ma ocup de cele pe care nu am vazut niciun mesaj.Va deranjeaza,adica pot sa ma ocup eu de ele?Plz! 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Multumesc. 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
Ai putea sa adaugi D.N.Angel la animeuri? Ma ocup eu de topicuri 
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata ^-^
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Um... Mana,te-as ruga ca la anime-uri sa bagi "Nodame Cantabile" ca ma ocup eu de el.Plz!!!
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
l'am adaugat 
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
Ai putea aduga La corda d'oro la animeuri si Heartsdales la trupe? Ma ocup eu de ele
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata 
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Naraku:*no:*Hana
Avansat
 Din: Konoha
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 239
|
|
Ms. 
_______________________________________ Love the one you least expect it...

My forum.Please register:
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
poti adauga, te rog, Special A la animeuri? Ma ocup eu de subiecte
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata ^^
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
mersi
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
bh2Se4BV
I'm an Angel
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 174
|
|
ai putea creea un loc in care sa desenam -_-" scz in ultimul timp am inebunit cu desenatul
30.8KB
_______________________________________ Viata se poate schimba intr-o clipa Iar daca Dumnezeu' nu ne ajuta Cerem ajutorul cuiva care ne intinde o mana Dar cand facem un pact cu raul Trebuie sa ne asteptam la ceva pe masura
|
|
| pus acum 16 ani |
|
anna-chan
Membru
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 62
|
|
bh2Se4BV, se poate desena la fan art si din cate am vazut ti-ai deschis un topic acolo. Revenind la sugestii, nu am niciunele fiinda forumul e foarte Ok, imi plac mult imbunatatirile aduse si noul banner e foarte frumos, o reclama buna pt forum 
Modificat de anna-chan (acum 16 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
GiRlS RoCk
I'm an Angel
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
am adaugat cantareata si anime'ul : )
hey, daca mai ai idei spune'le si voi vedea ce pot face ^-^ (stai calma ca nu devii enervanta :3 )
kissu :*
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
miru_the_rose
Avansat
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
|
|
Mersi mult. Imi cer scuze da no sa pot pune topicurile imediat pentru ca nu mai imi merge internetu. Trebuie sa mi-l schimb. Nu te ingrijora, o sa postez imediat ce pot, n-o sa renunt la el. Mersi pt intelegere(daca aveti)
_______________________________________ gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau
E deja anormal sa fi normal 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
stai linistita, le poti pune cand vrei : )
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
falling_stars
Anime Baby
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
|
|
merci mult(e ciudat ca spun asta da chiar acum ma uit la el)
_______________________________________ I'm still a baby But don't worry I'll grow up soon
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
Poti adauga si Kaze no Stigma la anime-uri te rog?
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Nana ♥ chan♥♥♥
^ω^ Hlizita sefa :>
 Din: ~~ Orasul hlizitilor ^.^ :))
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1280
|
|
gata ^^
_______________________________________ Blog'ul meu.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
^^Chevalierre*Girl^^
Moderator
 Din: ..::My^Own*World::..
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 952
|
|
A, si daca o poti adauga si pe BoA la artisti te rog^^.
_______________________________________ Protecting the Earth

Online only on weekends :P
|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat
 Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
|
|
as ave eu o sugestie sa pui pozele al toate mai mici asea vea avea un aspect mai curat si mai frumos si sa pui o alta tema sper ca nu va jignit sugestia mea
_______________________________________
 Stelele ma cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Rosette
Avansat
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 207
|
|
Mie imi place acest forum asa cum e chiar si tema . Sugesti...hm...i don't Know 
_______________________________________ ~ paradox ~
|
|
| pus acum 14 ani |
|