luvanime4ever.3xforum.ro
Un site dedicat tuturor iubitorilor de animeuri
Lista Forumurilor Pe Tematici
luvanime4ever.3xforum.ro | Inregistrare | Login

POZE LUVANIME4EVER.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
irina_dragalasa Profile
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 65 ani
luvanime4ever.3xforum.ro / Kanon Wakeshima / Despre ea Moderat de ^^Chevalierre*Girl^^
Autor
Mesaj Pagini: 1
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
Uitati o alta poza...sa-i spunem poza 2 :rotfllipsa de inspiratie)

despre uitati alta spunem poza

3.9KB


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
poza numarul 3 (pe asta vroiam inainte s-o pun ca avatar )

despre poza numarul (pe asta vroiam inainte s-o pun avatar

3.5KB


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
Me†al
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 32
Canta bine, si e o celista extraordinara, cel mai mult imi plac melodiile "Suna no oshiro" ( al doilea opening VK ) si "Kuroi Torikago"

pus acum 16 ani
   
Serena Hanako
Anime Baby

Din: Satul luni
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
a mea este
Still Doll


_______________________________________
cand sunt suparata sau trista
doar doua persoane i-mi sint
alaturi si de aceea le iubesc
asa mult acelea sunt surorile
mele Sakura si Michyo
(stiu ele care) le iubesc mult de tot

pus acum 15 ani
   
^Xuě tiānshǐ*.
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 30
Imi plac cel mai mult melodiile Kuroi Torikago si Kagami, plus ca este  celista extraordinara

_______________________________________
Proud Kim Heechul Fangirl!


My forum

http://asianmusic.3xforum.ro/


pus acum 15 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
Stiu, o ador.

Si vorbind de ea...Ti-am vazut forumul. Nu mai scapi de mine


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la