luvanime4ever.3xforum.ro
Un site dedicat tuturor iubitorilor de animeuri
Lista Forumurilor Pe Tematici
luvanime4ever.3xforum.ro | Inregistrare | Login

POZE LUVANIME4EVER.3XFORUM.RO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
glamour35 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
28 - 69 ani
luvanime4ever.3xforum.ro / Fan Fic / Amintirea trecutului si viitorul plin de surprize(SasuSaku) Moderat de ^^Chevalierre*Girl^^
Autor
Mesaj Pagini: 1
:*:*:*:*
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 8
da!!!!!!! l-ai pus si aici  cum am spus imi place mult

pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
super tare....next repede ca mai lasat in suspans si nu imi place
bravo tie super fic-ul


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
super........ma uimesti pe zi ce trece.

sakura si karin verisoare?wow...ce idee

super gambate  


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
cand vei pune nextul e super tare povestea ta

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
:*:*:*:*
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 8
  imi place mult de tot.. nici nu am ce comenta!!! este super 

pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
super....mai lasat in suspans(cat detest cand se intampla astaT_T)pune continuare ca ma roada curiozitatea.....ii super

p.s.Kukashi=Kakashi
     Hokaghe=Hokage

greselile ca le-am vazut in rest totul ok

next,gambate  


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
cand vei pune continuarea?

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
deocamdata nu pot ca la mine sunt niste renovari.imi pare rau


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
ii super tare abia astept next nici macar nu am putut sa ma uit dupa greseli,ii incredibil de bun fic-ul

next repede,mor aici


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
cand pui nextul ca e suuuuuuper

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
super tare ficu cand pui nextu'??????

_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
super 
astept nextu'


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
ma bucur ca va place

Modificat de sakura_deny (acum 16 ani)


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
nesimtitu' de Sasuke auzi sa o omoare pa sora Sakurei,ce ipocrit,mai zice de itachi
ai putea sa mai pui descriere ca sa nu mai fie numai dialog,in rest no comment

kiss you and gambate


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
off iar a doua,
ce nesimtit poate fi sasuke,cum so omoare pe sora sakurei,
pune si u mai multa descriere,restu' e ok

astept nextu'


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
astept nextu ca e suuper

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
cat de mult poate sa imi placa   astept next 

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
ImP
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 43
dak te rog frumos o sa continui ficul? terog, te rog te rog te rog[/img]

_______________________________________
Music is my heart, my soul ,my love ,my life......

pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
vad ca ai pus mai multa descriere

astept nextu' si sa-l pui cat mai repede da????

succes in continoare paaaaaaaa          
   


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
ce tare.... ai o imaginatie de invidiat  

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
cum de ai atatea idei????(eu una ma chinui de o sapt sa fac cap ala nenorocit)
greseli am vazut cateva,dar toti le facem 

am comentat asa tarziu pt ca am fost plecata 

bye si succes in continuare 


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
♥♥♥Angel♥♥♥Love♥♥♥
Avansat

Din: Piatra Neamt
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 318
imi place sper sa pui repede nextul

_______________________________________

Stelele ma  cheama la ele. Sa le fiu sora lor.Dar vreu sa stau langa tine.Ptr ca numi tu este esti steua mea.Doar tu esti Luna care apare dupa mine.Doar tu ma faci sa fiu prima stea pe care o ai pe cerul fara nori.Doar tu este cerul pe care eu pot fi lipita

pus acum 16 ani
   
sakura_love_sasuk3
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
m...ma...-...i... lasat fara cuvinte....serios...nu stiu ce sa zic!!!e sooooppppeeerr misto marfa beton ficul tau  mai are continuare? ABIA ASTEPTTTTTT!!!!!!                          

pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
oauuuu mi-a placut foarte mult
a fost sooooppppeeerr
ABIA ASTEPTTTTT CONTINOAREAAA!!!!!!!
te pup paaaa
si sa nu uiti  sa pui  continoarea daaa??????
   


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
nu uit am sa punb cotinuare stati linistite.

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
ce tare.. am ras la mel " catelus cu parul cret"   a fost foarte amuzanta   astept next!!!!!!!

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
da stiu melodia aia e sper amuzanta    

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
yepi......vine si intarziata de mine 

tare,next 

app nul=nu-l 

si ai mai avut greseli,dar ma doare burta si nu mai pot gandi limpede 


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
se pare ca vine si nextul.....il pun chiar acum        

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
pai, pana la urma, unde este????

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
pai il pun dar trebuie sa atepti

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
yey,  imi place   dar visul a inceput de la zuia Hinatei? asta nu am inteles! dar a fost super oricum! cert este ca nu a murit si ca sunt inregula!!!! astept urmatorul capitol!

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
nu visul a inceput chiar de la inceputul ficului.pana acum totul a fost un vis.de aici incepe realitatea...

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
aaaaaaaaaa, acum am inteles   ms pt explicatie

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
-sakura_alee:defapt nu sunt pueri magicesunt altfel de puteri....nu stiu cum sati explic......un chekeghenkai(nu mai stiu cum se scrie) special pe care il are fiecare.    
-blablablaaa:nu ai pt ce.ma bucur ca iti place

Modificat de sakura_deny (acum 16 ani)


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
ok

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
imi place chiar foarte mult
ce sa mai spun??? astept nextu si cat mai repede   
paaaaaaaaa    


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
am sa o pun astazi.....  

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
aici asa este!!! sa nu te obijnuiesti cu ideea!!!
poi astept sa vad ce se intampla in continuare!! 


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
cand pui nextu'????????????
   


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
eu am vazut    este super! cine s-ar fi gandit la asa ceva??? eu una, NU nici nu mai stiu ce sa spun!

Bravo Sasuke, nu mai esti asa badaran 
Karin este mult mai obsedata de brunet decat au fost Ino si Sakura la un loc 
imi place mai ales ca sti cum sa combin amuzamentul cu seriozitatea 


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
ms.:*ma bucur ca iti place....nextul o sa vina repede deoarece calcu imi merge iar  

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
alecsa
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 18

sakura_deny a scris:

ms.:*ma bucur ca iti place....nextul o sa vina repede deoarece calcu imi merge iar  

Pai asta inseamna ca pui azi sau maine continuarea?

amintirea trecutului viitorul plin bucur iti vina repede deoarece calcu imi merge iar   pai

19.8KB


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
da, si eu sper sa nu swe intample iar ceva.........

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
Ce-i cu asta?
4 randuri????
Sper sa-l faci mai lung ca de nu ar cam trebui sa-l declar cel mai scurt capitol pe care l-am citit 

_____________________________________________________________

acum e mai bine,vezi ca faci cam multe greseli de tastare
nu te grabi cand scrii si chiar daca cititorii cer next tu trebuie sa-ti faci treaba ca lumea fara sa te grabesti.

Modificat de sakura_alee (acum 16 ani)


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
scuze dar lam inceput atunci si chiar cand lam inecput am fost nevoita sa merg in oras sa fac ceva.Acum sper ca e bine....

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
CE-MI PLACE CAND AM DREPTATE
A FOLOSIT CONDITIA PE CARE AM SPUSO EU 
ABIA ASTEPT SA VAD CE SE MAI INTAMPLA  
PANA DATA VIITOARE >>>>>>PA-PA<<<<<<


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
idee o avem deja dar se pare ca ai reusit sa  imi citesti gandurilemai astept comuri.........

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
asta nu-i rau de loc!
te rog sa pui next repede


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
poy cred ca luni o sa fie pus

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
deci, unde este nextu???? ai zis ca il pui azi! hai, plz, grabestete!!!!  

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
woaww!!! ce frumos!!     mai vreau este super tare!!!! ma vreau !!!
sa pui next repede, da???

Modificat de blablablaaaaa (acum 16 ani)


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
super tare capitolu' mi-a placut fff mult

greseli nu am vazut,dar toata lumea le are

paaaaaa si astept nextu' cat mai repede daaaaaaa???

P.S sper ca nu te-ai suparat ca nu am mai postat

Modificat de fan_sakura-chan (acum 16 ani)


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
aly
I'm good

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 93
tare  continoare,sunt nerabdatoare    

_______________________________________
sunt aly si sunt noua aici deci loatima incet!!!!!!!

pus acum 16 ani
   
Hanako*chan
Avansat

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 205
Yep,Yep cand esti indragostit faci numa' tampenii,bine ca mie mi-a trecut faza cu baietii   
Bun,capitol destul de frumos,ai avut parca si un pic de naratiune si descriere
Greseli n-am vazut sau mi-au scapat   


_______________________________________
Ce nu te omoara...te face mai puternic.

smile,maine poate fi mai rau



pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
ms de comentarii

Modificat de sakura_deny (acum 16 ani)


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
sakura_love_sasuk3
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
bv e dragutz!      

pus acum 16 ani
   
sakura_love_sasuk3
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
bv e dragutz!      

pus acum 16 ani
   
sakura_love_sasuk3
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
bv e dragutz!      

pus acum 16 ani
   
sakura_love_sasuk3
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 13
e dragutz ficul continua tot asa!              

amintirea trecutului viitorul plin dragutz ficul continua tot asa!        

4.9KB


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
vam spus sa nu il luati in seama ca nu e toata continurea....

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
poi, da, dar tu ai zis ca il continui intr-o ora si a trecut deja o zi si jumatate :-w
te rog sa te grabesti


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
Shaya
I'm good

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 94
eww scz k n'am rasp. mai devreme dar sunt noua
anyway, am citit tot si n'am cuvinte este superb XD
go go ! 


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
este forumul meu va rog lovativa      

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
alecsa
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 18
m-am logat dar te rog si eusa pui continuarea! ca e super! si de data asta il vreau mai lung!

amintirea trecutului viitorul plin m-am logat dar rog eusa pui super! data asta vreau mai lung!

22KB


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
hei,

cand ai de gand sa pui nextu'??????? :nono:


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
aici asa este cand pui next??? astept de ceva vreme

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181

sakura_deny a scris:

http://narutofic.3xforum.ro/Acesta este forumul meu va rog lovativa :nod:  :zzz:  :razz:  :hi:


m-am inregistrat dar pune nextu odata........

Modificat de fan_sakura-chan (acum 16 ani)


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
alecsa
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 18
wow     nu mai pot zice nik!trebuia sa scriica e +15 deci urmatorul capitol!

amintirea trecutului viitorul plin wow  mai pot zice scriica +15 deci urmatorul capitol!

5.5KB


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
am zis si pe celalat site si o spun si aici!!! imi place la nebunie il ador! dar sper sa pui capitolul 17 mai repede

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
GiRlS RoCk
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 181
in sfarsit ai pus nextu

sper ca capitolul 17 sa vina mai repede :wink2:


_______________________________________
http://animestar.5forum.net/index.htm
forumul meu
va rog sa va inregistrati


pus acum 16 ani
   
Serena Hanako
Anime Baby

Din: Satul luni
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 9
abiastept capitolu 17 sper sa vina repede

Modificat de Serena Hanako (acum 16 ani)


_______________________________________
cand sunt suparata sau trista
doar doua persoane i-mi sint
alaturi si de aceea le iubesc
asa mult acelea sunt surorile
mele Sakura si Michyo
(stiu ele care) le iubesc mult de tot

pus acum 16 ani
   
iulia_love_sakura
Anime Baby

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 42
wow    ce tare    next-ul te rog  ... pa-pa 

amintirea trecutului viitorul plin wow    tare    next-ul rog  ...

23KB


pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
extraordinar de super bravo! desi as fi vrut sa continuie, mi-a placut extram de mult

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
luizuca
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext

pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
nu mai are ce acesta a fost finalul    

_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
Ma bucur ca va placut ficul meu

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
Mikella
Anime Baby

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 17
Este super misto nici nu am cuvint si mai ales partea cu trandafirii dar parca ten ten si nejii nu erau morti eu asa tin minte daca gresesc sper sa ma scuzati            

_______________________________________
Un carbune aprins e usor de stins O dargoste adevarata nu se stinge niciodata.   Am o viata de trait si in lacrimi am iubit am plecat si tine minte nu iubi fara cuvinte

pus acum 16 ani
   
aly
I'm good

Din: bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 93
super  fic..........finalul  este  trist  dar   frumos

_______________________________________
sunt aly si sunt noua aici deci loatima incet!!!!!!!

pus acum 16 ani
   
bh2Se4BV
I'm an Angel

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 174
super

_______________________________________
Viata se poate schimba intr-o clipa
Iar  daca Dumnezeu' nu ne ajuta
Cerem ajutorul cuiva care ne intinde o mana
Dar cand facem un pact cu raul
Trebuie sa ne asteptam la ceva pe masura

pus acum 16 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
ficu e super tare. bravo!!

Modificat de miru_the_rose (acum 16 ani)


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
dar nu tre neaparat sa se termine. foloseste scuza ca de fapt saku visa viitorul si ea il schimba. ti-am citit ficu pana la cel mai marunt amanunt si cred ca esti ffffff... talentata. sa mai faci si alte ficuri cu tema sasusaku ca din start ai o fana. te pupic    

_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
save_dark_art
Anime Baby

Din: away..^.^
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 22
ficul tau a fost extraordinar..m-a emotionat foarte mult..am vazut ca mai ai si alte ficuri aici..si sper ca si ele sa fie la fel de bune..sau poate chiar mai bune..
felicitari..si tine-o tot asa


_______________________________________

Life is free...

pus acum 16 ani
   
Kido
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
Am avut noroc si am citit un fic super!
Imi pare foarte rau ca Sakura si Sasuke au murit  ,  dar macar acum sunt fericiti    
Sper sa mai citesc ficuri facute de tine la fel de bune sau poate si mai bune.


pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
Ma bucur enonorm ca va place si de accea mam gandit sal mai continui inca umpic cam 5 capitole nu stiu exat caci miau venit niste idei minunate.cine e de acord sal ai continui?

_______________________________________



pus acum 16 ani
   
MăDă ~ Vampire_Girl
Avansat

Din: Fundulea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 385
eu eu eu eu eu!!!
vreau sa il continui!!!


_______________________________________


Work hard
Reach for your imaginations
Ignore the things that keep you away from writing
Tell your story in detail
Ideas are waiting to be unleashed
Never give up
Go for the greatest


pus acum 16 ani
   
Kido
Anime Baby

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
si eu sunt de acord.
vreau foarte mult sa il continuii


pus acum 16 ani
   
miru_the_rose
Avansat

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 306
Mai incape indoiala??

Deabia astept sa vad c e o sa se mai intample


_______________________________________
gandindu-ma la mai bine si asteptandu-ma la mai rau

E deja anormal sa fi normal

pus acum 16 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
Vil pun imediat atunci:d

Modificat de sakura_deny (acum 16 ani)


_______________________________________



pus acum 16 ani
   
the#1kunoichi
Anime Baby

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 15
a fost ca lumea doar ca nu mi-a placut ultimul capitol dar capitolull suplimentar a fost tare       

amintirea trecutului viitorul plin fost lumea doar mi-a placut ultimul capitol dar capitolull fost

33.4KB


_______________________________________
In noapte stau si plang,
La inima ta nu pot sa ajung' 
Plang si as vrea sa-ti spun
Sa  te in torci din drum;
Dar simp ca-i prea tarziu acum!!

pus acum 15 ani
   
SakuraLoooveSasuke
Mega fan

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 123
Ieri a fost ieri si azi e azi

astept noul capitol

Kisuu :* & Gambatte( nu stiu daca am scris bn :">


_______________________________________
~Fii tu insati oriunde , oricand , indiferent de situatie~




                  P.S: Nu uita , viata e colorata :X


                 

                      Dar depinde cum o vezi tu ..

               

pus acum 15 ani
   
Shy Adda
Anime Baby

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 17
super( finaluri ferecite

Modificat de Shy Adda (acum 15 ani)


_______________________________________
"Don't be sad, don't be blue..Frankenstein was ugly too" )
"He who laughs last,laughs best! But he who laughs first , sees the point"



pus acum 15 ani
   
sakura_deny
Mega fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 123
Ei bine va cer sa va uiti la capitolul de sus caci lam editat si am terminat acest fic.Sper ca acum s fie pe placul tutror asa cum mi-am dorit deci in concluzie...Ficul este terminat si este un final fericit.Inca o data sper ca va placut.
Cya

Modificat de sakura_deny (acum 15 ani)


_______________________________________



pus acum 15 ani
   
mihaela_alexa:*
Anime Baby

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5
      a fost  sooper ficul :X:X:X....el mai mult mi-a plakut descrierea  pt ka nu a fost delok seaca  .....ai talent la fic   

_______________________________________
Trandafiru infloreste.
Cel ce scrie te iubeste.
Tot asa si cititoru sa iubeasca scriitoru.
Azi fiind o zi frumoasa,
Am tras scaunu la masa ca sa-ti scriu o amintire
Dar gandindu-ma la tine,
S-a rupt scaunu cu mine

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la